Život je jednoduchý, to jen lidé si ho dělají složitým...

Harry Potter a princ dvojí krve

21. července 2009 v 15:05 | Elá
Včera byl ten šťastný den, kdy jsem zavítala do Palace cinemas na dlouho očekávaný a už několikrát odložený film - šestý díl Harry Pottera. Nebudu tady tvrdit jak jsem z toho byla unešená, protože bych lhala. Taky nemůžu říci že byl horší než díl pátý, ale skutečností zůstává, že ve filmu chyběla polovina knihy. Jistě, nedá se do dvouhodinového filmu nacpat knížka, která má tak bujný obsah, ale v šestém dílu šlo hlavně o učebnici lektvarů, kterou jsem tam postřehla tak pětkrát, a o Voldemortově minulosti, z níž jsme viděli pouze 2 vzpomínky. Tak by mě zajímalo, z čeho bude Harry vycházet při hledáná Viteálů v sedmém díle? A mám i takový dojem, že nezasvěcení diváci mají pěkný zmatek v tom, co je to Viteál. Ale hlavně že víme, že je Hermiona zamilovaná do Rona a ten se zbavil Levandule (ta tam byla víckrít než již zmiňovaná učebnice lektvarů) a že jsme viděli tak rozsáhlou zamilovanost mezi Harrym a Giny.

Takže, můj názor na film? Více lásky, než kdy jindy (režisér si to zřejmě užíval), tolik z vratů, že diváci se smáli Ronově otupělosti z nápoje lásky, a ihned se strachovali z jeho smrti.
Musím ale pochválit triky, a scenu s jezerem. Takže, HP 6 vám vřele doporučuji, ale nic závratného nečekejte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evelin Evelin | Web | 4. ledna 2010 v 12:40 | Reagovat

Tak na tom jsem ještě nebyla, nějak jsem to v kině propásla; ale souhlasim s tebou podle toho,co jsem slyšela, že třeba spálili doupě...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama