Život je jednoduchý, to jen lidé si ho dělají složitým...

Indigové děti

18. srpna 2009 v 20:03 | Elá |  Zajímavosti
http://bylinkovestranky.sweb.cz/andele/indigo%201a.jpg
Poznáte je podle pohledu, který je duchapřítomný, kritický a moudrý. Jejich pronikavé a často průzračné modré oči se za vámi vykloní i z kočárku, aby se vám podívaly na dno duše. Na matku se upřeně dívají již po narození. Jsou jiné. Brzy jsou schopny abstraktního myšlení, bývají v některých věcech výjimečně nadané, mívají nadpřirozené schopnosti, předvídají události, lidé se jich mohou bát. Do školy už jdou s několika přečtenými knihami a na dlouho se za lavicí neschovávají. Jsou náročné nezávislé, tvrdě upřímné, s vyhraněným smyslem pro spravedlnost a ,,anténkami" pro jakoukoli nepravdu. Samy vědí, co je správné, všechno by zlepšovaly, nerespektují autority, naopak hodlají učit ony nás. Usmiřují dospěláky a diví se, proč jsme ještě nenapravili svět - vždyť je to tak jednoduché...


Toto je stručná charakteristika indigových dětí, kterou jsem vytáhla ze článku v časopise EPOCHA.
Indigové děti, jsou pojmenovány podle indigové barvy - temně modrá až modrofialová barva světelného spektra.Je to nejnovější barva oběvují cí se v lidské auře.

Pár příkladů:

O jejich zvídavosti:
Maminka povídá o svém osmiletém Tomáškovi:
,,Šílela jsem z jeho neustálých otázek. Chtěl ke všemu podrobná vysvětlení, která absolutně neodpovídala jeho věku. Prostě jsem vzala vědeckou publikaci a přečetla jsem to. A on byl spokojený."

O tom co dokážou:
Sue Larson vypráví, že její dcera v 6 měsících rozebrala rozbitý fén své babičky. ,,Co mě šokovalo, bylo to, že všechny části zase metodicky poskládala dohromady a on pak fungoval!" ,,Oprava" jí trvala jen 15-20 minut a po celou dobu se spokojeně culila. Lidi vyváděla z míry když ještě před šestým měsícem mluvila - každému říkala děkuji. Bylo to její první slovo. ,,Já jsem jí to neučila."

Vědci z Kalifornské univerzity v Los Angeles oznamují, že chlapec předškolního věku, který byl dvakrát testován na virus HIV, je najednou úplně čistý a vůbec si nedokážou vysvětlit proč. Virus z jeho těla kompletně zmizel.

O jejich schopnostech:
12ti letý Milan z Uherského Hradiště dokáže číst tělo člověka, jako by měl v sobě rentgen, a popisuje ho, jako by se díval na jakousi mapu. Orgány vidí barevně a pozná, kde je v těle něco v nepořádku. ,,V pravé části hlavy září zlatá barva. V levé je černé kolečko, od kterého se šíří šedá až do krku a čísti hrudníku. Zlatá se tam snaží proniknout, ale šedá ji stále utlačuje...," popisuje Milan svou diagnozu. Prý má ještě jednu schopnost: i velmi dlouhý text si dokáže v hlavě vybavit jako celek a přečíst celý znovu v hlavě.

Angelina projevovala své neobvyklé dary odmalička. Když jí byli 2 roky, uměla mluvit španělsky a zpívat francouszky. Jak vyrůstala objevovali se další schopnosti - ve snech prý viděla události dřív než se staly, a projevovala nesmírnou schopnost vcítit se do druhého. Jednou si na večírek vzala pomeranč. Nikdo nechápal proč, dokud pořadatelka nepožádala publikum, jestli někdo nemá pomeranč.

Matka 7letého Jasona, který trpí autismem, vypráví, jak jí syn vidí do hlavy. ,,Byla jsem v krizi... Pohádala jsem se s manželem, měla jsem ho dost, a dostala jsem takový nápad, co kdybych mu byla nevěrná. V tu chvíli Jason, věděla jsem že to byl on, vykřikl rozhodné ,NE!' až jsem se lekla. Slyšela jsem to ve své hlavě, až když jsem se otočila, viděla jsem jeho tvrdý upřený pohled a uslyšela jeho ,ne, ne, ne'... Normálně skoro nemluví."

V 9 letech šokuje malá Larsonová šokuje přihlížející dospěláky, když popadne vidličku a obtočí si ji kolem ruky jako náramek. ,,Pozorovala jsem to s několika dalšími lidmi, vypadalo to jako když se ta vidlička sama pomalu taví podle tvaru jejího zápěstí, zatímco ona jen klidně před sebe zírala."

Malý chlapeček vídal duchy a vyprávěl složité příběhy mrtvých lidí. Dokonce je přestával rozeznávat od živých lidí - tak to bylo silné. Jednou šel kolem hřbitova a na jednoho vypláznul jazyk - bylo jich moc a radost z nich neměl. Jaké překvapení bylo, když se z ducha vyklubala rozezlená a na výsost žívá paní a pustila se za ním s rozpřáhnutou holí.

Když 8letý Tomášek začal mluvit s květinami a věcmi začalo toho být trochu moc i na paní Janu z Prahy. ,,Myslela jsem si, že ho to časem přejde, ale dnes je to snad ještě horší... Naposledy včera se pohádal s houpačkou, protože ho neposlouchala."

Když bylo malé Larsonové 6 let, rozpovídala se o svých životech. Její příběhy byly tak podivné, že jim matka naslouchala , ale když se jednou dcerky zeptala, jestli by jí neřekla nějakou ze svých pohádek, dcerka se rozčílila ,,že si nic nevymýšlí, jen vypráví své vzpomínky o životě na jiných planetách, daleko odsud."

4letá Maielaya svou matku šokovala, když jí řekla, že ji pozorovala a že se jí rozhodla narodit. Popsala jí pak detaily z těhotenství, jak se oblékala a co dělala.

O jejich poselství:
,,Máme poselství a to je, že indigoví jsme všichni. Jediné, co musíme udělat je otevřít se a odpustit. Pak budeme mít možnost poznat Boha," říká 10letí Angelina.

Zdroj: EPOCHA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama