Život je jednoduchý, to jen lidé si ho dělají složitým...

Desetrt Flower - Květ Pouště

2. července 2010 v 17:52 | Elá |  Filmy
Desert flower Instrumental


Kdo říká, že je jeho život k ničemu a postrádá jeho smysl, by se měl podívat na tento film. Netvrdím, že vám vnukne myšlenku, co vás zachrání před vašimi problémy, ale mohly by jste se naučit, že nic, je opravdu nic, a že to co máme my, je bohatství.
Utrpení je relativní pojem a nikdo nemá právo stanovit, co je utrpení obecně. Každý z nás si prožívá určitou fází života, která není podle jeho přdstav, ale vždy to můžeme změnit, jen najít odvahu.
Toto jsem viděla já v tomhle filmu. Teď je řada na vás, co uvidíte vy?

Příběh o ženě, která se vzepřela svému způsobu života, o ženě, která se postavila za to, co ostatní přehlíželi, o ženě,  která se z pasačky koz, stala světově známou modelkou. O ženě, která doslova přešla poušť, aby mohla žít lepší život.

Film začíná v Somálsku, kde mladá dívka jménem Waris pase kozy. Ale za deset let, se tato mladá dívenka bude procházet po světoznámích molech nejlepších světových návrhářů a bude bojovat proti tomu, co jí změnilo život - ženské obřízce.

Film je natočen podle skutečné události a jeho předlohou mu byla stejnomená knížka. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Knedla :) Knedla :) | 2. července 2010 v 18:28 | Reagovat

Jelikož jsem viděla tento film, jen při čtení tohoto článku jde mráz po zádech. Musím se přidat k názoru, že kdo si myslí jak těžký život má,tak po shlédnutí tohoto filmu bude za svůj život vděčný.Každopádně doporučuji a myslím že propagace tohoto filmu by se měla zvednout. Jinak článek vystihující, moc se mi líbí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama